váš partner na ceste osobnostného rozvoja

Svojím prehľadom, skúsenosťou v interakcii (nie knižnej teórie) sa určite radí k jedným z mála. Úprimný, veselý a predovšetkým otvorený človek. Áno, jeho otvorenosť môže u nikoho vyvolávať kontroverziu. Aj preto s ním rada spolupracujem.
Mgr. Art. Gabriela Zorgovská – generálna riaditeľka     |     www.printovemedia.sk


Je veľmi dôležité, ako sa na veci pozeráte. Význam tejto vety som doslova “zažil“ vďaka Igorovi Orviskému. Po viacročnej spolupráci ho môžem označiť za skutočného profesionála aj priateľa. Som vďačný, že je súčasťou aj mojej spoločnosti.
Ing. Ľubomír Vavro – majiteľ spoločnosti     |     www.kaqun.sk


Igor Orviský je správny človek na správnom mieste. Vďaka nemu sme odhalili zdroje frikcie a eliminovali jej neželané pôsobenie. Je to skutočne prospešná a dobrá spolupráca ktorá trvá už niekoľko rokov.
Mgr. Peter Mezovský - námestník riaditeľa - člen predstavenstva     |     www.zlatokov.sk


Stretnutie s Igorom Orviským pre mňa znamená vždy výzvu. Je to pozitívne naladený človek s hlavou plnou skvelých myšlienok. Každé stretnutie s ním je pre mňa zároveň inšpiráciou.
Zuzana Štefečeková – športovkyňa / držiteľka dvoch strieborných medailí LOH 2008 a 2012


Asi ako väčšina ľudí v dnešnej dobe, som mala problémy s nedostatkom času a koordináciou pracovných i súkromných aktivít. Objednala som sa na osobné konzultácie k Igorovi Orviskému a neľutujem. Okamžite som pochopila, že som na správnom mieste. Nadšenie s akým som sa pustila do budovania svojho nového života bolo odmenené relevantnými zmenami a hmatateľnými výsledkami.
Mgr. Jana Jarmila Slováková - Spisovateľka a vydavateľka     |     www.martinus.sk


Igor Orviský dokáže veľmi rýchlo identifikovať a vyhodnotiť širokospektrálne súvislosti a pomenovať ich. Brainstorming je vďaka nemu omnoho efektívnejší, rozhodnutia účinnejšie a funkčnejšie. Veľmi rada s ním už roky spolupracujem a som vďačná, že sa stal svojím spôsobom súčasťou môjho profesijného života.
Ing. Katarína Svobodová – majiteľka spoločnosti     |     rybaklarka.sk


Igor Orviský je človek plný energie a temperamentu, ktorý má čo ponúknuť. Presvedčí Vás svojim hlbokým vnútorným nastavením a odhodlaním, ktoré "musí preskočiť aj na Vás". S úsmevom, "tak typickým a ojedinelým" Vám povie, aký je Váš skutočný problém, na ktorý tak dlho neviete prísť. Ukáže Vám, ako nabrať správny smer a energiu pre Vaše ciele. Páči sa mi, že hovorí o tom ako veci sú, nie to, čo si prajete počuť.
Veronika Paulovičová - herečka - speváčka - moderátorka     |     www.facebook.com


V podnikaní, rovnako ako v živote, rozhodujete v podstate úplne o všetkom a neustále. Je nesmierne dôležité udržať si svoj smer a cieľ, zároveň však vedieť prijať nové výzvy. Igor Orviský „vidí dvere“ aj tam, kde by ste ich vôbec nečakali.
Ľudovít Vavrovič – majiteľ spoločnosti     |     www.vavrovic.sk


Asi najviac sa mi páči na našej spolupráci, že Igor Orviský je skutočne človek z praxe.
Marek Bartovic – majiteľ spoločnosti     |     www.itbubble.sk


Piešťany majú bohatú históriu, kultúrne tradície a svetoznáme liečebné úspechy. Na tomto základe staviame aj dnes, naše novodobé dejiny. Sú pestré na udalosti, významné osobnosti a úspechy našich obyvateľov. Medzi nich určite patrí aj Igor Orviský a jeho kniha EMOČNÝ LABYRINT.
Ing. Remo Cicutto – primátor roka 2013     |     www.piestany.sk


S Igorom Orviským som mala možnosť spolupracovať v rámci projektu JOB FORUM. Bolo príjemné sledovať s akou ľahkosťou dokázal nadchnúť a zaujať ľudí. V rámci nášho podujatia som si vyskúšala aj skrátenú formu osobnej konzultácie, čo hodnotím ako ďalšiu pozitívnu skúsenosť.
Ing. Dominika Sulová - manažérka veľtrhu     |     www.expocenter.sk


Môj výtvarný program sa koncepčne už niekoľko rokov zameriava na zobrazenie, odhalenie, či naznačenie vrstiev, ktoré formujú našu vnútornú stránku. Vrstiev z uložených myšlienok, spomienok, emócií, tvoriacich kódy nesúce informácie o našom skutočnom JA. A individuálneho JA v rámci spoločnosti, ktorá tvorí samostatné vrstvy viazané na dobu a miesto, kde na základe dohodnutých, spoločensky uznávaných konvencií a schém prežíva. Analýzou a dekódovaním záznamu môže dôjsť k odhaleniu príčin stagnácie, či rozhodnutí. To môže byť nápomocné pri odpútaní sa od cyklického niekoľko úrovňového pohybu vo vertikálnom smere na ďalšiu úroveň. Cieľom je odovzdať človeku voľnosť a silu myšlienky. Ponúknuť divákovi možnosti a priestor na zamyslenie aj realizáciu. Moja práca a práca Igora Orviského majú z obsahového hľadiska veľa spoločného. Ponúkame svoje myšlienky a poznatky spoločnosti, ktorá má možnosť z ich výsledkov čerpať.
Martin Ševčovič – výtvarník     |     www.yas.sk


Igor Orviský mi pomohol objaviť nový rozmer toho, ako sa pozerať na problémové situácie. Bolo to úžasné zistenie, ako ľahko sa dá zmeniť to, kde ste.
Zuzana Ganoczyová - majiteľka penziónu     |     www.penzion.gajuz.sk


Stál som pri zrode kariéry Igora Orviského. Od začiatku bol zvedavý, nadšený, plný entuziazmu. Obrovská aktivita, chuť získavať osobné poznatky, tvoriť a kreovať, spoznávať nových a nových ľudí. Neveril som, že si tento životný postoj udrží toľko rokov. Som hrdý na to, že som mohol prispieť svojimi skúsenosťami.
Ing. Ivan Horský úspešný obchodník a manažér – dnes si užíva nezávislosť.


Páčil sa mi výrok Igora Orviského „život je ako matematika – kto pozná vzorec, dosiahne správny výsledok...“ až natoľko, že som si ho zvolila, ako ústredné motto svojej stránky. Je to naozaj inšpiratívny človek, ktorý Vám dokáže ukázať podstatu v jednoduchosti.
Katarína Čičmancová - numerologička     |     www.numero.sk


Myšlienka týždňa

„Lichôtka ide cez zuby. Úprimné uznanie ide zo srdca.“